Єлизавета II екстрено скликає королівську родину: що знову накоїли принц Гаррі та Меган Маркл

Єлизавета II екстрено скликає королівську родину: що знову накоїли принц Гаррі та Меган Маркл

На днях стало відомо, що вже незабаром королева Єлизавета особисто зустрінеться з власним онуком принцом Гаррі та обговорить нову роль для принца і його дружини герцогині Меган Маркел. Окрім цього, планується, що Її величність розбереться у відносинах молодої пари з королівською родиною, які зараз трохи напружені, пише BBC.

Зауважимо, що раніше принц Гаррі і його дружина оголосили, що мають намір відмовитися від виконання королівських обов’язків, щоправда, така заява була зроблена без узгодження з королевою і королівським двором.

Принц Гаррі і Меган Маркл Принц Гаррі і Меган Маркл

Наразі ж Єлизавета II планує зібрати королівську родину, де будуть присутні принц Чарльз, Вільям і Гаррі. Також має бути й Меган Маркл, якщо їй дозволить різниця в часі з Канадою, де вона зараз перебуває. Планується, що така зустріч в королівському маєтку допоможе виробити умови нових відносин герцога і герцогині Сассекської з королівською родиною.

Нагадаємо, що герцогиня Меган Маркл і принц Гаррі більше місяця відпочивали в Канаді, де зняли будинок на острові Ванкувер.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register