Випадковість? Відома модель містично випала з вікна онука Михалкова, копи підозрюють найгірше

Випадковість? Відома модель містично випала з вікна онука Михалкова, копи підозрюють найгірше

Надзвичайний випадок стався у Росії. Так, просто у центрі Москви двірник знайшов ледь живу 21-річну модель Ксенію Понтус, яка лежала в кущах та не маючи змоги поворухнутися, лише плакала. Наразі дівчину госпіталізували до лікарні, де медики “зібрали” її з частин, адже у неї не тільки розбита голова, ай зламані ноги та ребра.

Як відзначається, подія мала місце зранку 11 січня. Саме тоді у кущах і знайшов ледь живу модель двірник. Спочатку він намагався підняти потерпілу, але завчасно помітив, що дівчина має вкрай багато травм та викликав швидку. Наразі ж медики ніяких прогнозів не дають – всі внутрішні органи відбиті, а зламані кістки їм довелося збирати буквально по осколках. Окрім цього, дівчина нічого не пам’ятає, окрім власного імені.

Ксені Понтус

За попередніми даними відомо, що напередодні цього дівчина ходила в бар зі своїм хлопцем – внуком кінорежисера Микити Михалкова Андрієм Баковим. Після чого повернулися до помешкання молодика, з вікна якого вона й випала. Щоправда, поки невідомо, чи це випадковість, чи модель навмисно викинули з вікна. Адже коли поліція прийшла до квартири, то її хлопець нібито спав і нічого не знав про подію.

Нагадаємо, виламали двері та увірвались всередину: розлючений натовп взяв “штурмом” адміністрацію президента, відео

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register