Влада Києва приготувала водіям неприємний сюрприз: вартість зросте в 10 разів

Влада Києва приготувала водіям неприємний сюрприз: вартість зросте в 10 разів

У Києві вирішили змінити тарифи на паркування. Вже декілька років поспіль тарифи не змінювали, тепер у планах столичної влади збільшити його як мінімум до 50 грн/год і обмежити по часу, але для перегляду тарифу у мерії поки немає повноважень.

У центрі Києва вартість паркування залежить від зони і становить від 5 до 10 гривень на годину.

За інформацією КМДА, протягом року кількість автомобілів у столиці збільшилася на 15%, а це близько 150 тисяч автомобілів. Тому місті посилюється проблема нестачі місць для паркування.

Штрафи за паркування Штрафи за паркування

“Одна з основних причин такого приросту пов’язана із завезенням і легалізацією “евроблях””, пояснив начальник інспекції по парковці і заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін.

Коли розробляли транспортну модель Києва у 2014-2015 роках, в столиці було 213 автомобілів на 1000 жителів. Зараз вже більше 300 автомобілів. А зараз, як пояснив чиновник, міський трафік просто катастрофічний. Дороги, мости, транспортні вузли перевантажені, плюс транзитний транспорт місто на таку кількість авто просто не розраховане.

Евакуатор забирає легковик Евакуатор забирає легковик

“У підсумку ми маємо якусь гру в рулетку: не оштрафували за несплату виграв 100 грн. Оштрафували сплатив 100 гривень за день паркування. Тому ми хочемо ввести обмеження за кількістю допустимих годин парковки в залежності від зони, наприклад, тільки на 2-3 години в центрі. Тариф за паркування повинен бути збільшений в центральній частині міста суттєво як мінімум до 50 гривень на годину. Також повинні бути збільшені і штрафи”, запевняє Дмитро Рахматуллін.

За словами чиновника, протягом 2019 міськими паркувальними інспекторами з метою покарати порушників винесено 6111 постанов. Загальна сума штрафів виписана на 2 млн 529 тис. 150 грн. З них сплачено квитанцій на більш 1,75 млн грн. Відсоток оплати становить 65%.

Нагадаємо, у Дніпрі п’яний водій “спокушав” копів провести з ним час у сауні.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register