"Щоразу втікає від погоні": Києвом розгулює невловимий лось, – де бачили сохатого

"Щоразу втікає від погоні": Києвом розгулює невловимий лось, - де бачили сохатого

У Києві, у Голосіївському районі, був помічений лось, що розгулює вулицями. Фотографії тварини, яка крокує столицею, опублікували на сторінці пабліка Типовий Київ у соціальній мережі Facebook.

Коментатори відзначають, що цього лося в Києві бачать не вперше він і раніше забрідав у столицю, і не тільки на Голосіївку, але й на Лису гору.

Взимку минулого року з метою зловити тварину і вивезти в ліс її намагалися зловити фахівці столичного зоопарку. Залучали до упіймання лося команду з порятунку тварин і місцевих активістів, однак хитра тварина щоразу вправно тікає від переслідувачів.

Скрін: соцмережі

Kyiv Animal Rescue Group пояснили, що підготовка до затримання тваринного займає деякий час ловцю після отримання повідомлення потрібно підготувати транспорт, зброю для пострілів снарядів зі снодійним, зібрати препарати і відправитися за місцем виклику. В середньому це затягується на 1,5-2 години.

За цей час лось встигає зникнути: його ніде не спостерігають постійно, він швидко змінює локації. Свідки його прогулянок встигають повідомляти про лося вже після того, як тварина зникла з виду. Тому киян просять відслідковувати переміщення тварини і повідомляти, де воно знаходиться, в Kyiv Animal Rescue Group.

Нагадаємо, кажани захопили австралійський штат

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register