"Начхали" на правила ООН: сім держав жорстоко поплатилися через нестачу грошей, деталі

Генасамблея ООН

Сім держав-членів ООН тимчасово втратили свій голос в Генеральній Асамблеї. А сталося це через невчасну сплату внесків до бюджету організації. Про це повідомляє “Анадолу”.

Зауважимо, що згідно зі статтею 19 Статуту ООН, країна втрачає право голосу в Генеральній Асамблеї ООН, якщо її борг перед організацією перевищує за розміром платіж за останні два роки.

Відтак, “злісними” неплатниками стали Ліван, Венесуела, Центральноафриканська Республіка, Гамбія, Лесото, Тонга та Ємен.

Варто відзначити, що у минулому році 146 з 193 країн ООН повністю сплатили внески в бюджет організації. Не внесли внески до бюджету ООН 47 країн.

ООН ООН

Нагадаємо, що раніше Генеральна асамблея ООН прийняла резолюцію, яка закликає РФ вивести свої війська з анексованого Криму, а також припинити тимчасову окупацію території України. Так, за здійснення даного документа проголосували 63 країни, а проти – 19.

Також Знай.uа писав, що міжнародна організація ООН опублікувала свій звіт, де розповіла, що кліматична ситуація у світі на даний час є вкрай плачевною. Відтак, вже незабаром планету чекає значне підвищення температури, а це в свою чергу призведе до вимирання всього живого.

Також Знай.ua писав, Польща оштрафувала Росію на рекордну суму за “Північний потік-2”

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register