Погода на завтра: українців зігріє січневим теплом, майже як на заморських пляжах під чужими пальмами

Погода на завтра: українців зігріє січневим теплом, майже як на заморських пляжах під чужими пальмами

Сухо, вітряно і тепло – перший день тижня 13 січня зігріє українців. Про це повідомляє у Фейсбук синоптик Наталка Діденко.

Вже цього тижня в Україні потеплішало ще значніше, враховуючи атмосферний фронт, який приніс з собою дощі.

“Прогностична, на неділю, карта опадів показує, що ніяких опадів не буде. Тобто, і сніг, і дощ очікуються 12 січня, але не в Україні. Про всяк випадок нагадую: синє – дощ, рожеве – сніг. Роздивляйтесь, що там у людей. У нас завдяки впливу антициклону, центр якого завтра розташується над Румунією, переважатиме суха, навіть із сонячними проясненнями, погода”, – зазначає синоптик.

За словами синоптика, температура повітря, порівняно із сьогоднішньою вже просто справжньою весняною погодою, знизиться.

Похолодає вдень до 1 морозу – 3 тепла, на Півдні очікується до +6 градусів.

Повіватиме рвучкий західний вітерець, тому холодні відчуття завтра посиляться. У Києві 12 січня буде сухо, вітряно і похолодає проти сьогоднішніх +7 градусів до +2 градусів завтрашніх.

Погода в Україні, фото: Український гідрометеорологічний центр Погода в Україні, фото: Український гідрометеорологічний центр

“Зима цьогорічна схожа на кота, що загуляв. Чекаєш, виглядаєш, гукаєш, по сто разів відкриваєш двері, залишаєш відчиненою кватирку – нема”, – жартує синоптик.

Нагадаємо, що всі знаки Зодіаку в січні потраплять під вплив енергетики войовничого Марса і це призведе до багатьох до правильного і переможного шляху.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register