Найманці Путіна переправляли на Донбас озброєння: що побачили спостерігачі ОБСЄ у вантажному потягу

Найманці Путіна переправляли на Донбас озброєння: що побачили спостерігачі ОБСЄ у вантажному потягу

Представники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували озброєння, розміщене в порушення ліній відведення в непідконтрольних уряду районах Донбасу. Так, експерти побачили танки на вантажному поїзді. Про це повідомляється в останньому звіті місії.

“СММ зафіксувала озброєння, розміщене в порушення ліній відведення в непідконтрольних уряду районах, включаючи танки на вантажному поїзді, що прямував в східному напрямку в непідконтрольне уряду Дебальцеве”, – пишуть в СММ.

За словами спостерігачів, 7 танків напрявлялись в сторону до населеного пункту Дебальцеве (непідконтрольний уряду, 58 км до північний схід від Донецька), а також інше озброєння в непідконтрольних уряду районі Луганської області.

ОБСЄ, фото: Уніан ОБСЄ, фото: Уніан

Також СММ бачила дві самохідних гаубиці (2С1 “Гвоздика”, 122 мм) і чотири буксируваних гаубиці (Д-30 “Жаба”, 122 мм) поблизу окупованого бойовиками “ЛНР” села Біле Луганської області.

Варто відзначити, що Місія фіксує збільшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області та зменшення кількості таких порушень в Луганській області в порівнянні з попереднім звітним періодом.

Обстріли на Донбасі, фото: пресцентр ООС Обстріли на Донбасі, фото: пресцентр ООС

Повідомляється, що патрулі Місії як і раніше стикалися з обмеженнями свободи пересування на блокпостах збройних формувань на півдні Донецької області.

Нагадаємо, що 7 січня зявилась інформація про те, що місія ОБСЄ у порушенні Мінських домовленостей звинуватила також українську сторону.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register