Найближче до Бога: єдина у своєму роді церква з'явилася в Україні, унікальні фото

Унікальна церква

Як відомо, в Україні є чимало різноманітних храмів, які можуть позмагатися за звання “найунікальнішої”. Однак, як з’ясувалося, далеко ходити не потрібно, а всього лиш на шістнадцятий поверх столичної багатоповерхівки. Адже саме там і знаходиться церква, якої, ймовірно, в Україні ніде має.

Так, мова йде про двоповерховий православний храм, побудованому на даху 16-поверхового житлового будинку на Оболонських Липках, що у Києві. І слід зауважити, що хоч церква знаходиться на даху багатоповерхівки, але вона має всі атрибути православного храму – хрест, купол і навіть фрески з зображеннями святих на зовнішніх частинах елементів фасаду.

Унікальна церква

За деякими даними, її власником є ​​бізнесмен з Дніпра – Геник Кесова, також володіє двома компаніями, що працюють з металопрокатом. Церква він побудував на згадку про свою загиблу дочку.

Зауважимо, що зведення особистого храму почалося ще у 2010 році і на сьогодні там звершуються богослужіння священик Української православної церкви. Цікаво, що коли будівництво тільки починалося, то місцевим жителям говорили, що це буде звичайна мансарда, на яку нібито є всі необхідні документи.

Унікальна церква

Втім, в столичній мерії приватну церкву називають незаконною, оскільки перед добудовою двох поверхів не була проведена експертиза конструкцій будівлі.

Нагадаємо, раніше митрополит Епіфаній зізнався про свої “заробітки” на Різдво та улюблені колядки

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register