На вулицях Києва стало небезпечно дихати: столицю раптово "атакувала" отруйна хмара

На вулицях Києва стало небезпечно дихати: столицю раптово "атакувала" отруйна хмара

У суботу, 11 січня, Київ і частину Київської області накрила хмара чадного газу. Цим повітрям дихати дуже небезпечно. Про це на сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив голова комітету РКІ, благоустрою, екології та охорони довкілля Громадської ради при КМДА Олег Попенко.

Забруднення повітря в Києві

“Над Україною знову найвища концентрація CO в світі, порівнянна з промисловими районами Китаю або Нью-Йоркською агломерацією! Накрило так само, як і в жовтні півкраїни від Києва до Харкова, від Вінниці до Маріуполя. Знову історія повторюється, і знову наш Гідрометцентр мовчить. Половина території України вкрита величезною хмарою концентрації СО, і українці не мають ніякої інформації про те, чим вони дихають”, – написав він.

Забруднення повітря в Києві, Facebook

У свою чергу, глава Госпродпотребслужбы Києва Олег Рубан розповів, що були проведені заміри повітря і прилади зафіксували перевищення пилу, діоксиду сірки, діоксиду азоту лише в 3 місцях, а саме на Бессарабській площі, Деміївської площі та Оболонському проспекті.

Також він додав, що в інших місцях стан повітря повністю відповідає стандартам мегаполісу, тобто, безпечно і без небезпечних забруднень.

Нагадаємо, що завдяки супутниковим даними NASA на Reddit зробили 3D-візуалізацію пожеж в Австралії. Масштаби лиха в східних і південних областях країни вражають.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register