Головний "папік" України святкує своє 60-річчя: що відомо про соратника Зеленського

Станіслав Боклан, кадр з серіалу

Як відомо, 12 січня святкує свій День народження відомий український актор та товариш президента України Станіслав Боклан. Так, артист відзначає кругленьку дату власне шістдесятиліття. Наразі ж стало відомо, яке траплялося “підводне каміння” на шляху до слави.

Український гуморист народився 12 січня 1960 року в місті Брусилів на Житомирщині, де й жив тривалий час, а потім переїхавши до Києва. Вже після закінчення школи молодки не збирався вчитися далі та відразу влаштувався працювати на завод.

Щоправда, пізніше Боклан все ж вирішив вступити до університету за компанію з товаришем, і з другої спроби його зараховують на акторський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого.

Стас Боклан і Даря Петрожицька Стас Боклан і Даря Петрожицька

Вже свою першу роль у кіно молодий актор отримує в серіалі “Тарас Шевченко. Заповіт”, наступними були фільм “Американський блюз” і серіали “Як гартувалася сталь”, “Слід перевертня”, “Лялька”, “Право на захист”.

Одна з найвідоміших ролей Станіслава Боклана, яка принесла йому велику популярність, роль прем’єр-міністра України Юрія Чуйко в серіалі “Слуга народу” та водночас лідера корупційної схеми, який за сюжетом був заарештований у прямому ефірі політичного ток-шоу.

У 2019-му Станіслав Боклан з’явився на екранах в серіалах “Папік”, “Кровна помста”, “Інтереси”, “Кріпосна”.

Стас Боклан у житті Стас Боклан у житті

Раніше Знай.ua повідомляв, як Олена Кравець опинилася у ліжку з Олександром Усиком, а Віталій Кличко поцілував Володимира Зеленського. Читайте, про що ж буде жартувати “Вечірній Квартал” на Новий рік.

Також Знай.uа повідомляв, що Володимир Зеленський посів козирне місце на концерті “Вечірнього Кварталу”.

Крім того, колишні колеги Зеленського нагадали президенту його головну обіцянку.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register