Вагітна переможниця "Танців з зірками" Ксенія Мішина втекла від чоловіка-тирана: "Спустили зі сходів"

Вагітна переможниця "Танців з зірками" Ксенія Мішина втекла від чоловіка-тирана: "Спустили зі сходів"

Після перемоги на Танцях Мішина Ксенія стала однією з найпопулярніших українських знаменитостей. Вона регулярно дає відверті інтерв’ю і не боїться розповідати про минуле. Так, Мішина розповіла про те, як на сьомому місяці вагітності втекла від нареченого-тирана до рідного Севастополя. Про це повідомляє Clutсh.

Ксенія Мішина

“Мені було соромно спочатку за це. А потім я зрозуміла боже, в нашій країні дуже багато таких жінок. І не з однією дитиною, а з трьома. Все пішло просто наперекосяк, і для мене це було дуже дивно. Людина просто змінився і став огидно себе вести. І я зрозуміла, що я терпіти це не буду”, поділилася з “Зірковим шляхом” Мішина.

Тільки, здавалося, молода жінка прийшла в себе і стала забувати свого кривдника, як він знову увірвався в її життя, щоб завдати чергові травми.

“Був момент, коли через 4 роки, синочку 4 або 5 років було, з’явився в театрі і побив мене. Так. Незрозуміло за що. Тобто у п’яному вигляді. Йшов спектакль, я вийшла з вистави і мене просто спустили зі сходів. Ну і все, і пропав”, розповіла Ксенія Мішина.

Ксенія Мішина з дитиною

Незважаючи на те, що після інциденту минуло багато років, артистка, як і раніше, турбується про спокій сина Платона, якого виховує сама.

Нагадаємо, що відома українська співачка, тренер шоу “Голос країни” Тіна Кароль похвалилася розкішним вбранням, позуючи на фіналі шоу “Танці з зірками”, переможцями якого стали Ксенія Мішина та Євген Кот.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register