Романенко і Золотарьов розклали по поличках зустріч Зеленського з Путіним: що не так з "Нормандським форматом"

Юрій Романенко та Олександр Керенський, скріншот із відео

Юрій Романенко та політолог Андрій Золотарьов обговорили саміт у “нормандському форматі” та розклали по поличках зустріч Зеленського з Путіним. Співрозмовники говорили про проблеми стійкості Зеленського, прийдешнє переформатування Кабміну, близьку кризу у відносинах центру з регіонами.

Експерт висловив сумнів, чи Володимир Зеленський досягне в Парижі якихось гучних проривів в рамках переговорів у нормандському форматі. Андрій Золотарьов дав прогноз, чого чекати після переговорів “нормандської четвірки”:

Олександр Керенський, скріншот із відео Олександр Керенський, скріншот із відео

“У мене немає великих очікувань. Не буде й мегазради, на яку налаштовують країну Петро Олексійович та інші. Максимум, що можуть привезти, це “худе перемир’я”, обмін полоненими, пряме постачання газу, транзит. Враховуючи те, кого із собою повіз Путін в Париж, я думаю, що вага газової теми різко зросте” Андрій Золотарьов

Експерт зазначив, що якщо раніше тема газу вважалася периферійним питанням, то зараз вона займе більш чільне місце у переговорах. Крім того, Золотарьов вказав на помилки Зеленського і його команди.

Юрій Романенко, скріншот із відео Юрій Романенко, скріншот із відео

“Команда це питання номер один. У Зеленського є два-три місяці і дальше його чекають дуже важкі часи. Назвемо це політичною кризою. Він повинен перш за все перетрусити свою команду, оскільки ті кадри, які ми бачимо, це ті кадри” які порішають все”. Тобто, поки у нього рейтинг, умовно кажучи, на 50% позначці, він ще паровоз. Він дозволяє гасити факапи міністрів, депутатів…” Андрій Золотарьов

Золотарьов певний, що як тільки рейтинг просяде нижче умовної позначки політичного лідерства у 40%, то почнеться розбрат, а команда почне ділитися на окремі фрагменти. Водночас люди побачать слабкість влади, яка до того ж гризеться між собою. Саме це веде до сумних наслідків, внаслідок яких команда може посипатися.

Нагадаємо, раніше Романенко злив головний “інсайд” зустрічі Зеленського і Путіна: “Лишень не панікуйте…”

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register