Жорсткий заміс Геращенко і Разумкова під куполом Ради потрапив на камери: відео

Жорсткий заміс Геращенко і Разумкова під куполом Ради потрапив на камери: відео

Під куполом українського парламенту розгорівся гучний скандал. Всьому виною правки до нового законопроєкту 2045-1, посварилися нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко та спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Ірина Геращенко заявляє, що одна з поправок дозволяє отримувати статус учасника бойових дій (УБД) не тільки українським добровольцям, але і членам незаконних терористичних формувань на Донбасі.

Ірина Геращенко, фото: 112 Ірина Геращенко, фото: 112

“Тільки що 215 “слуг народу” підтримали поправку, якою дали можливість, шпаринку: статус УБД отримають бойовики, сепаратисти і так далі! У нас тут голуби миру з колорадскими значками під вишиванками, які засіли в перших рядах! Вони проводять поправки, які нівелюють саму сутність цього закону”, обурилась Геращенко.

Разумков, Зеленський, Гончарук, Zik Разумков, Зеленський, Гончарук, Zik

“Ірина Володимирівна, я дуже перепрошую: якщо знову будуть образи у Верховній Раді України про колорадські значки, про вишиванки, про свастику, про якісь інші атрибути, то давайте все ж по-іншому ставитися до своїх колег”, заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

Після консультацій сторони дійшли до компромісу. Разумков повідомив, що до Верховної Ради незабаром внесуть ще один законопроєкт, який врегулює колізію, закладену в 15 правці.

Нагадаємо, Геращенко “накрило хвилею злості, депутату неабияк дісталося: “Ви, р*мнюк…”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register