У чому зустрічати 2020: яке вбрання підійде для святкування року Білого Щура

Святкування Нового року, фото: Уніан

Новий 2020-й за східним календарем є роком білого щура. Вважається, що ця тварина є благородною та охайною, тому напередодні свята радять особливу увагу приділити прибиранню дому. Чиста оселя привабить удачу і щастя у прийдешньому році.

Одяг для святкування Нового року рекомендується обирати світлий із з яскравими вкрапленнями. Символ нового року Білий Щур любить розумне поєднання блискіток і шовку. Для свята також підійдуть кремовий та персиковий кольори. І в жодному разі не варто одягати червоні сукні або кричущо жовті наряди.

Святкування Нового 2020 року, new-year-party Святкування Нового 2020 року, new-year-party

Свою оселі рекомендується також прибрати у світло-кремових відтінках. Проте прикрасити кімнату можна й червоними, помаранчевими або рожевими ялинковими іграшками, вогниками або іншим новорічним декором.Фахівці не рекомендують зустрічати рік Білого щура у старих поношених речах, тому найкращим рішенням буде придбати собі обновку із врахуванням місця зустрічі Нового року: чи буде це домашнє святкування, чи у ресторані. Для сімейного святкування підійде стриманий одяг зручного крою: легкі сукні, теплі светри, широкі штани.

святкування Нового року святкування Нового року

За умови святкування із коханою людиною можна сміливо експериментувати з образами та вбранням. А на вечірках з колегами, однолітками або друзями варто пам’ятати про дрес-код, поєднуючи його із власними побажаннями.Нагадаємо, астрологи обіцяють нестабільний 2020 рік: як підготуватися до випробувань і подолати їх без втрат

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register