Цим "наколкам" 3000 років: вчені знайшли загадкові татуювання у мумій стародавнього Єгипту

Цим "наколкам" 3000 років: вчені знайшли загадкові татуювання у мумій стародавнього Єгипту

Археологи знайшли загадкові татуювання у мумій стародавнього Єгипту – вчені змогли виявити зображення очей і хрестоподібних фігур а також таємничі ієрогліфи.

Вчені з Університету Міссурі в Сент-Луїсі за допомогою інфрачервоного сканера знайшли раніше невидимі татуювання на семи муміях жінок з некрополя Дейр-ель-Медіна. Про це повідомляє Science News.

Повідомляється, що археолог Енн Остін представила відкриття на щорічній зустрічі Американських шкіл східних досліджень 22 листопада. Вік мумій становить щонайменше 3 тисячі років.

Дизайн татуювань варіюється. Вчені змогли виявити зображення очей і хрестоподібних фігур, зустрічаються також тату у вигляді ієрогліфів.

Точне призначення татуювань невідоме. У мумій з Дейр-ель-Медіни вони можуть бути пов’язані з практиками жрецтва і цілительства. В однієї з мумій з допомогою сканування вдалося знайти 30 татуювань в різних частинах тіла.

Нагадаємо, у вічній мерзлоті Сибіру виявили мумію цуценяти, якій близько 18 тис. років. Як повідомляв портал Знай.ua, вчені дослідили стародавню єгипетську мумію священної істоти кішкиТакож Знай.ua писав, єгипетська мумія розкрила вченим секрети стародавньої медицини

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register