Трамп став мішенню для жартів: як Трюдо, Макрон і Джонсон підняли на сміх лідера США

Макрон і Трамп, фото: Getty

У вечір перед самітом НАТО, який стартував 4 грудня, американський президент Дональд Трамп став мішенню для жартів зі сторони світових лідерів. У загальній бесіді пролунали жарти на адресу американського лідера.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і президент Франції Еммануель Макрон у загальній бесіді пожартували з президента США Дональда Трампа.

Джонсон, Трюдо і принцеса Анна, фото: EPA Джонсон, Трюдо і принцеса Анна, фото: EPA

Світові лідери обговорювали причину запізнення Макрона. Борис Джонсон запитав у французького президента, чому той спізнився. У свою чергу Джастін Трюдо жартома відмітив, що Макрон запізнився через те, що йому довелося провести “40-хвилинну прес-конференцію (прим. з Трампом)”. Прем’єр-міністр Канади додав: “Ви просто спостерігали, як у нього щелепа відпадає”.

Спілкування світових лідерів потрапило на відео, яке опублікував телеканал CBC. Воно одразу ж викликало резонанс у соціальних мережах. Коментатори припускають, що мова йде про Дональда Трампа, хоча жоден зі співрозмовників не згадує його на ім’я.

Трюдо і Трамп, фото: AP Трюдо і Трамп, фото: AP

У компанії також присутня принцеса Анна, проте, чи брала вона участь у розмові невідомо. Саміт у Лондоні відбувся з нагоди 70-річчя альянсу. Прийом світових лідерів відбувався в Букінгемському палаці.

70-ліття саміту НАТО, фото: Getty 70-ліття саміту НАТО, фото: Getty

Джонсон і Меркель, фото: EPA Джонсон і Меркель, фото: EPA

Трамп і королева Єлизавета II Трамп і королева Єлизавета II

Трамп і королева Єлизавета II Трамп і королева Єлизавета II

Дональд та МеланіяТрамп, принц Чарльз і герцогиня Каміла, фото: AP Дональд та МеланіяТрамп, принц Чарльз і герцогиня Каміла, фото: AP

Борис Джонсон, фото: AP Борис Джонсон, фото: AP

Нагадаємо, раніше у Росії через снігопад перекинувся український автобус

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register