Священик з Тернопільщини отримав Волонтерську премію


Військовий капелан, священик Тернопільської єпархії ПЦУ протоієрей Андрій Любунь отримав відзнаку “Волонтерської премії-2019” від “Євромайдан SOS”.

Церемонія нагородження відбулася 30 листопада у Будинку звукозапису національного радіо в Києві.

Участь у ній взяли 123 номінанти-волонтери з різних міст України. Серед номінацій – “Підтримка українських військових”, “Підтримка вразливих верств населення”, “Донорство” тощо.

Отець Андрій є настоятелем парафій у с. Куликів та с. Лішня Кременецького району. Торік він був удостоєний звання “Людина року”.

Священик є реалізатором задуму будівництва єдиної в Україні каплиці-пантеону Героїв АТО поблизу джерела cвятої Праведної Анни. Щороку в Лішні відбувається Всеукраїнська проща для родин загиблих за незалежність України. Сотні родин майже зі всіх областей України, долі яких обпекла війна на сході держави, єднаються у молитві за душі невинно убієнних.

Також отець Андрій від початку війни десятки разів побував на Донбасі з волонтерською допомогою як для українських захисників, так і для мирних мешканців населених пунктів, які розташовані у так званій сірій зоні.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register