"Піввареника і зубожіння": в ЗСУ назріває гучний скандал через стандарти НАТО

"Піввареника і зубожіння": в ЗСУ назріває гучний скандал через стандарти НАТО

У ЗСУ розгорівся скандал через директиви Генерального штабу та Міністерства оборони про майбутні масові звільнення і скорочення. Це пов’язано з реформуванням та переходом на структуру армії стандартів НАТО.

ЗСУ

До того ж, ці нововведення передбачають зниження заробітних плат для військовослужбовців аж на кілька тисяч гривень. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook офіцер Збройних сил України Олександр Грамарчук на прізвисько Гром.

“Хочу привітати майбутніх дембелів! Ви зробили це разом. Своїм мовчанням. Почитайте документи і вдумайтеся, наскільки чітко вас “зробили”. Не хочеш на нижчу посаду відмова в присутності трьох свідків і за борт!” написав він.

ЗСУ

Також він сказав, що якщо будуть відповідати стандартам НАТО, то пенсії виплачувати не будуть.

“Якщо погодишся, то премії тобі трошки накинуть, щоб не викабенювався, але в подальшому не розраховуй на нормальну пенсію, тому що в НАТО пенсій не платять (чув в Офісі президента такі чутки, але це не точно). До речі, грошове забезпечення буде на 5-7 тисяч менше. У НАТО збільшують, а у нас зменшують. Тому піввареника і зубожіння”, додав Грім.

Фото документа, Facebook

Фото документа, Facebook

Фото документа, Facebook

Хочу привітати майбутніх дємбєлєй! Ви зробили це разом. Своїм мовчанням. Почитайте документи і вдумайтесь, наскільки…

Geplaatst door Александр Гром op Dinsdag 3 december 2019

Нагадаємо, що на окупованому путінськими бойовиками Донбасі тривають сутички. Донецькі терористи поповнили безславну “бригаду-200”. Були ліквідовані два бойовика.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register