Путін стрімко йшов до мети з 2000 року: "Не згоден з тим, що Крим – це частина України"

Путін стрімко йшов до мети з 2000 року: "Не згоден з тим, що Крим - це частина України"

Ще в 2000 році президент Російської Федерації Володимир Путін попереджав про те, що Крим буде окупований. Про це повідомила заступник глава МЗС України Олена Зеркаль в інтерв’ю ATR.

Олена Зеркаль

Так, Зеркаль зазначила, що відповідна інформація зафіксована в архіві МЗС України, який їй потрібно було вивчати в процесі підготовки до міжнародних судів з країною-агресором.

“2000 рік. Путін бере кермо влади в Російській Федерації. В Російську Федерацію їде прем’єр-міністр Ющенко з міністром закордонних справ Тарасюком. У них відбувається зустріч. Про цю зустріч я не просто читала якісь розповіді. Ми, коли готувалися до наших справах, піднімали архіви”, розповіла Олена.

Олена Зеркаль

“Так от, є там лист за підписом Бориса Тарасюка на президента Кучму, в якому він розповідає про результати візиту. І частина цього листа присвячена тому, що Путін в 2000 році сказав, що він як людина глибоко не згоден з тим, що Крим це частина України. Він вважає, що це історична несправедливість, яку треба виправити. Це був 2000 рік”, наголосила Зеркаль.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Сполучені Штати Америки можуть допомогти Києву в поверненні Криму.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register