Попередження Путіну? Горезвісний Кримський міст остаточно "прогнувся", не встигли навіть пустити поїзди

Кримський міст, Twitter

Транспортний перехід через Керченську протоку, що складається з двох розташованих поруч один з одним мостів, так званий Кримський міст може впасти у будь-яку мить він просто “прогнувся від потоку трафіку”.

Відповідні знімки будови президента РФ Володимира Путіна опублікувала місцевий блогер з ніком RoksolanaToday&Крым25% на особистій сторінці у соцмережі Twitter.

Свіжа скріпа. Переповнена, як зазвичай, всілякими авто“, іронічно підписано світлини. Ймовірно, знімки були зроблені рано вранці, коли на Кримському мосту майже немає руху.

Свежая скрепа
Переполнена как обычно всевозможными авто pic.twitter.com/79uRnbCybi

RoksolanaToday&Крым25% (@KrimRt) December 2, 2019

Нещодавно у мережі висміяли скандальний Керченський міст в окупованому РФ Криму, порівнявши його з проектним зображенням 2015 року.

А так это выглядело в проектном мультике 2015.Разница как бы визуально есть.Между фантазиями и экономическим смыслом. Но тут другое
скрепы,попил и оборонка.Плюс блок украинскому судоходству
а ездюки-туристы то таке… pic.twitter.com/QzCZEUeIqR

RoksolanaToday&Крым25% (@KrimRt) July 20, 2019

Зазначимо, що у Росії перенесли запуск залізничного сполучення по Кримському мосту з грудня 2019 року на червень 2020 року. Офіційною підставою назвали збереження унікальної пам’ятки археології античної садиби, яка була виявлена на етапі підготовки території до будівництва.

Нагадаємо, що свіжі фото Кримського моста викликали істерику в мережі.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register