Переможець "Танців з зірками" Кот вразив несподіваною правдою про Різатдінову: "Дивно, що вона дійшла до фіналу…"

Євген Кот, фото скріншот з youtube

Переможець шоу “Танці з зірками” Євген Кот зізнався, що організатори пропонували йому до пари олімпійську чемпіонку Ганну Різатдінову, але він відмовився і обрав актрису Ксенію Мішину. У програмі “Слава +” він пояснив, чому зробив такий вибір.

Артист зізнався, що жодного разу не відпрацьовував 14 ефірів, дуже багато нововведень, які важко дались. Наприклад, фінальний ефір – завжди було 3 танці. А зараз було 2 старих танці і 4 батли за кубок…

“Ксюша – зовсім інша. Її погляд на камеру – зовсім інший. В неї життєвий досвід зовсім інший, вона має дитину”, – повідомив Кот.

Артист зізнався, що в цьому сезоні танців не дуже хотів брати участь. Євген Кот розповів, що у нього є свій погляд на те, якою повинна бути партнерка, за яку глядачі будуть готові віддати свої голоси.

Він не вірив, що Ганна Різатдінова буде активно прийнята публікою і вона зможе показати не лише гарну техніку, але і круті емоції. Те, що Різатдінова вийшли у фінал, вразило його.

“Взагалі для мене дивно, що вона дійшла до фіналу. Незважаючи на танці, тому що це, в принципі, шоу не про танці, а про людей. Вона молодець… Згадаймо минулий рік, Аніта Луценко… Все було круто, добре танцювала, чому пішла? Спорт заважає відкрити те, що у тебе всередині і видати це… Мені здається, щоб спілкуватися з глядачем важливіше серце, ніж просто задерти ногу”, – сказав Євген Кот.

Разом з тим, Євген Кот зізнався, що коли був обмін партнерами, йому було цікаво станцювати з Різатдіновою.

Нагадаємо, Остапчук покинув “Танці з зірками” за крок до фіналу.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register