Одіозний Міхалков відмовив Пугачовій: "Ти спочатку стань…"

Алла Пугачова та Микита Михалков, фото: ТАСС

Примадонна російської естради Алла Пугачова нещодавно скаржилася на отриману від режисера Микити Михалкова відмову зіграти роль комічної старої. І ось знову Алла Пугачова почула чергове “ні” від митця.

Примадонна розповіла, що спершу Міхалков обіцяв зняти її в кіно у такому амплуа, але в результаті не виконав свою обіцянку. Проте Алла Пугачова не давала забути про себе, хоча у відповідь чула лише: “Ти стань спочатку старою, а потім вже нагадуй мені”.

Алла Пугачова, clutch.ua Алла Пугачова, clutch.ua

Співачка переконана, що вона ідеально підходить для цієї ролі. Навіть більше, артистка вважає, що за допомогою якісного та вдалого гриму будь-кого можна перетворити як на стару жінку, так і на молоду дівчину. У комедії Михалкова, яка розповідає про життя героїні з дитинства до старості, Алла Пугачова готова зіграти роль в обох амплуа.

Проте, попри наміри Пугачової, Микита Міхалков виявився непохитним. Режисер впевнений, що співачка завжди встигне зіграти стару, але не цього разу. Михалков пояснив, що набагато важливішим у житті є залишатися такою ж красивою, молодою і талановитою, ніж отримати роль комічної старої.

Микита Михалков Микита Михалков

Нагадаємо, раніше у мережі спливла стара обкладинка з Пугачовою, фанати не впізнають

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register