Кейт Міддлтон та принц Вільям відчитали журналіста за жарти над донькою: названо справжні причини конфлікту

Кейт Міддлтон і принцеса Шарлотта

Королівській парі принцу Вільяму та Кейт Міддлтон нещодавно довелося стати на захист своєї сім’ї, а саме доньки Шарлотти. Все почалося із того, що журналіст в ефірі радіо пожартував із доньки Кейт та Вільяма принцеси Шарлотти.

Подія, з якої посміявся радіоведучий, була першим днем коли Кейт Міддлтон та принц Вільям привели свою доньку у школу і та потисла руку своїй вчительці. Саме цей момент прокоментував журналіст, їдко сказавши:”Хто тисне руку вчителеві в перший день занять у школі?!”.

Кейт Міддлтон та принц Вільям з дітьми Кейт Міддлтон та принц Вільям з дітьми

Знущань з першого шкільного дня принцеси Шарлотти батьки не стерпіли і поговорили із журналістом, коли той навідався у Кенсінгтонський палац. У той день ведучий шоу сніданку BBC Radio 1 Грег Джеймс з підлітками вирушив знайомитися із королівськими персонами.

Саме тоді Кейт і Вільям покликали журналіста в бік і поговорили про інцидент та його поведінку. Ведучий пізніше зізнався, що злякався, коли герцоги Кембриджські покликали його для розмови. Проте журналіст додав, що їхня розмова була досить милою і допомогла розібратися в ситуації без конфліктів.

Принц Вільям та Кейт Міддлтон, фото: twitter.com/kensingtonroyal Принц Вільям та Кейт Міддлтон, фото: twitter.com/kensingtonroyal

Ситуацію прокоментувала експерт з мови тіла Емілі Вайсок-Райт та пояснила поведінку Кейт Міддлтон. Згідно з її словами, дії герцогині відповідають її материнській натурі. Кейт Міддлтон є дуже чутливою та люблячою мамою, для якої захист своєї дитини є першочерговим материнським завданням.

Герцогиня Кембриджська якнайкраще опікується своїми дітьми та є прикладом хорошої матері. Кейт і Вільям, зі слів експерта, всіма силами намагаються забезпечити своїм дітям максимально нормальне життя.

Кейт Міддлтон і принц Вільям, Publika.md Кейт Міддлтон і принц Вільям, Publika.md

Нагадаємо, раніше відносини Меган Маркл і Кейт Міддлтон стали максимально складними: що відбувається між герцогинями

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register