Експерти виявили найбільшу уразливість Android: під загрозою банківські дані і фото

Android Q

Дослідники комп’ютерної безпеки оголосили про виявлення великої витоку в безпеці Android під назвою StrandHogg . Ця вразливість дозволила хакерам розробити зловмисне програмне забезпечення, здатне красти банківські ідентифікатори і паролі. У нас є вагомі докази того, що зловмисники використовують StrandHogg для крадіжки конфіденційної інформації, – повідомив Лиземор Хенсон, експерт з безпеки.

Google Assistant, androidcentral Google Assistant, androidcentral

Уразливість дозволяє шкідливого додатком запитувати дозволу, прикидаючись звичайним додатком. Зловмисник може отримати доступ до будь-якого дозволу, включаючи SMS, фотографії, мікрофон і GPS, що дозволяє їм читати повідомлення, переглядати фотографії, підслуховувати й відслідковувати руху жертви.

Android Android

Нагадаємо, що компанія Xiaomi подтвержила існування Xiaomi Mi 10, про яку мріяли мільйони. Швидше за все, смартфон покажуть вже в 2020 році, так що чекати залишилося недовго.

Як повідомляв Знай.uа компанія Amazon почне здавати в оренду квантовий комп’ютер, який могутніше в тисячі разів звичайних ПК. Такий девайс допоможе виконувати складні математичні рішення.

Також Знай.uа писав, що компанія LG Запатентувала нереальний гнучкий смартфон який отримає аж 3 камери.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register