Замах на Соболєва і загибель похресника Білик: українцям показали другого підозрюваного

Замах на Соболєва, фото ЕРА

Колишній депутат Ігор Мосійчук оприлюднив фото другого підозрюваного, який брав участь у розстрілі автомобіля депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва. В результаті обстрілу загинув його 3-річний син Олександр. Допис про це Мосійчук опублікував у своєму Telegram-каналі.

“Це – Євген Семенов. Другий підозрюваний у замаху на В’ячеслава Соболєва і вбивство його сина Олександра. Він народився в Одеській області, навчався в Одеському морехідному училищі. У 2017-му став добровольцем УДА”, – написав він.

замах на Вячеслава Соболєва замах на Вячеслава Соболєва

Як раніше повідомлялось, ще одним з вірогідних вбивць трирічного сина депутата В’ячеслава Соболєва виявився 20-річний Андрій Лаврега з Черкаської області. Товариші по службі розповіли, що він воював на Донбасі з 17 років під позивним “Тихий”.

“Через юний вік його завжди оберігали, ще зовсім хлопчисько. Але він один з найкращих, був і снайпером”, – поділився боєць.

У соціальних мережах Андрій називає себе Олександром Яровим. Серед друзів у нього є і мама, Людмила Лаврега. За фото видно, що мама завжди підтримувала сина, приїжджала до них у батальйон “Аратта”, знайома з його командиром “Червнем” (Гергетом).

Андрій Лаврега, Facebook Олександра Ярового Андрій Лаврега, Facebook Олександра Ярового

Командир повідомив, що сім місяців тому хлопець пішов з батальйону.

Тихий у центрі, Facebook Олександра Ярового Тихий у центрі, Facebook Олександра Ярового

Нагадаємо, раніше стало відомо про кілера 3-річного сина Соболєва.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register