З тарганами та грибами: "Укрзалізниця" щомісяця підніматиме ціну за "комфортні" умови

Укрзалізниця, фото - Волинь

На днях в “Укрзалізниці” зробили сенсаційну заяву, яка сподобається не всім. Відтак, там анонсували, що кожного місяці будуть піднімати ціни на вартість пасажирських квитків, йдеться на сайті відомства.

Як відзначається, сталося це через збитковість “УЗ, і навіть підвищення цін не врятує ситуацію.

“Компанія прогнозує, що у 2020 році збитки від пасажирських перевезень можуть сягнути 14,3 млрд грн”, – кажуть в Укрзалізниці.

Укрзалізниця, фото - Уніан Укрзалізниця, фото – Уніан

Відтак, збільшення цін на квитки не оминути українцям. Підкреслюється, підвищення тарифів буде здійснюватися поетапно кожного місяці, починаючи з 1 березня по 31 грудня 2020 року, у всіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті+. Так, протягом наступного року ціни зростуть на 22%.

Зауважимо, що збиткові для компанії пасажирські перевезення фінансуються коштом перехресного субсидіювання з доходів від вантажних перевезень.

Нагадаємо, що таргани це тільки квіточки: у вагоні Укрзалізниці виявили справжній грибний “клондайк”

Також Знай.uа писав, що в “Укрзалізниці” знайшли спосіб боротьби зі старими і брудними туалетами у вагонах: “Кульочки…”.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що “Укрзалізниця” стала перевозити “вусатих безбілетників”, пасажири в люті: “У першому класі вони жирніші”.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register