Виїхали на заробітки та зникли назавжди: сотні тисяч українців потрапили в пастку работоргівців

трудова експлуатація

З 2016 року від торгівлі людьми постраждали майже 50 тисяч українців, серед яких 65% піддалися трудовій експлуатації в Росії.

У цілому серед українців, постраждалих від торгівлі людьми, 94% піддалися трудовій експлуатації. Про це йдеться в дослідженні Агентства ООН з питань міграції.

За даними, загальна кількість постраждалих від работоргівлі громадян України перевалила за чверть мільйона і зараз становить близько 260 тисяч людей.

При цьому 13% українців згодні хоча б на одну ризиковану пропозицію попрацювати за кордоном. У 2017 році ця кількість зменшилася на 8 процентних пунктів.

рабство рабство

Дослідження також показало, що за кордоном зараз працює 151 тисяч українців. Найбільш привабливими країнами для трудової міграції є Німеччина, де хотіли б працювати 43% опитаних, Польща (35%), Чехія (23%), Італія (19%) і Канада (10%).

Наголошується, що у РФ і США хотіли б працювати по 9% опитаних. 11% українців згодні працювати без офіційного працевлаштування, 5% готові працювати в закритих приміщеннях, без можливості покинути робоче місце і 1% не проти працювати на нелегальному підприємстві.

Дослідження проводилося на території України методом особистого інтерв’ю в червні-серпні 2019 року. Всього було опитано 2 тисячі респондентів старше 16 років.

Нагадаємо, що в Кувейті работорговці публікували оголошення про продаж людей в Instagram та інших додатках.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register