Установка ГБО: процедура, особливості, переваги та недоліки

Установка ГБО gbo-gas-service.
1. Що таке ГБО: простий розбір2. ДБР: чому дане обладнання дозволить економити3. Установка ГБО в Києві і в решті України: ціна питання4. Як вибрати систему ГБО: прості поради

Сьогодні все більше і більше людей замислюються про установку ГБО – газобалонного обладнання. Це викликано постійним зростанням цін на бензин і необхідністю економити на паливі. Крім того, в століття необхідності збереження природи і спроб різкого скорочення рівня забруднення навколишнього середовища перехід на газ може стати універсальним рішенням для мільйонів автомобілістів з усього світу.

ГБО: источник: eurogaz56.ru

Установка устаткування ГБО дозволить вас зберегти значні суми при експлуатації всіх видів автомобілів на витрати на її монтаж будуть покриті вже через кілька місяців навіть при самому несприятливому розвитку подій.

У цій статті ми розповімо, що таке ГБО, як воно встановлюється і у скільки обійдеться ця процедура.

Що таке ГБО: простий розбір

ГБО: источник: drive-land.net

Під поняття ГБО подрозумевается газобалонне обладнання, яке встановлюється на пристрій вашої машини. Використовуючи дане обладнання, ваша машино може працювати на газі, однак при необхідності автомобіліст також може кататися на бензині.

Для того, щоб водій міг самостійно визначати кількість використаного газу і при необхідності перемикатися з газу на бензин і назад, в автомобілі встановлюється спеціальний індикатор, використовуючи який можна регулювати процес передачі палива.

Встановивши ГБО, ви можете зробити своє авто універсальним, а також самостійно регулювати кількість палива, а також визначати, у скільки саме вам обійдеться закупівля палива для власного авто в той чи інший період часу року.

ДБР: чому дане обладнання дозволить економити

ГБО: источник: www.gbo-lpg.ru

Установка ГБР дозволить заощадити значні суми навіть в наш неспокійний час, яке характеризується постійним підвищенням цін. Газ завжди був і буде дешевше, ніж газ, до того ж він не так шкідливий для навколишнього середовища, як дизель, що також є важливим.

Згідно з даними статистики, які повністю збігаються з думкою автомобілістів, один кілометр, пройдений на газу, обходиться бюджету автомобіліста в два рази дешевше, ніж при споживанні газу.

З урахуванням витрат на установку системи ГБР другого покоління (перше не використовують через старіння), ви зможете заощадити значні суми вже через кілька місяців з початку експлуатації.

Крім низької ціни і відносній безпеці для навколишнього середовища, газ також забезпечує більш тривалий і безпроблемне використання двигуна, який буде рідше ламатися і результативніше працювати.

Установка ГБО в Києві і в решті України: ціна питання

ГБО: источник: gbo35.ru

Якщо ви хочете встановити ГБО на свій автомобіль, то вам варто готується до витрат і розставання з власним транспортним засобом на недовгий термін.

Відзначимо, що вартість установки ГБО на авто назвати відразу буде досить складно. Ціна монтажу системи в Києві, наприклад починається від 6 тисяч гривень і доходить до 20 тисяч гривень. Вартість варіюється від потужності самої установки і марки автомобіля.

Формуванні вартості установки обладнання відбувається виходячи від витрат на сам балон, за який доведеться віддати від двох до чотирьох тисяч гривень. Також потрібно буде витратиться на інші деталі, а також оплатити роботу, вартість якої починає від 100 доларів і в окремих випадках доходить до 300 – 500 одиниць в іноземній валюті.

Відзначимо, що есплуатаціі ГБО також варто окремих витрат в ході технічного огляду та профілактичних робіт у вашому авто, однак підтримку обладнання в робочому стані обійдеться порівняно невеликі гроші – від 500 до 2000 гривень.

До додаткових витрат при установці ГБО варто назвати реєстрацію установки, яка стоїть до 1000 гривень.

Таким чином, можна заявити, що окупити витрати на установку окупляться вже після проходження відстані в 25 тисяч кілометрів, при цьому середній автомобіліст за рік проходить не менше 15 тисяч кілометрів. Тобто, почати економити на паливі, ви зможете вже через півтора року після установки ГБО.

Як вибрати систему ГБО: прості поради

ГБО: источник: kakavto.com

Всі сучасні системи ГБО працюють на метані або пропан-бутану. На даний момент на ринку автомобілів використовують кілька поколінь даних установок, які відрізняються особливостями в характеристиках і особливостями в роботі. Сьогодні доступні шість видів ДБР: перший – найпростіший, а шостий – найбільш технологічний.

Однак, фахівці відзначають, що насправді подібних систем всього три і вони відрізняються лише системами подачі палива в двигун внутрішнього згоряння. Сьогодні основними типами називають ГБО, яких визначали за карбюраторному упорскуванню, інжекторних або безпосередньому упорскуванню пального. Стали три види ГБО є проміжними або перехідними.

У нашій країні найбільш популярними є ГБО другого, четвертого і п’ятого покоління. Перед вибором системи варто відразу визначиться з видом газу, на якому буде працювати ваш автомобіль. Ви можете вибрати пропан-бутан або метан. Відзначимо, що перший на 20-30 відсотків затратнее, ніж другий. Однак, заправок з метаном набагато менше, ніж бутоном, через що ви будете відчувати проблем із забезпеченням пальним вашого авто.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register