Україна відмовиться від Різдва 7 січня, в ПЦУ зробили важливу заяву: "Це відповідає традиції"

Митрополит Єпіфаній

ПЦУ підтвердила заяву предстоятеля Митрополита Єпіфанія про можливе перенесення дати святкування Різдва з 7 січня на 25 грудня. Про це йдеться на Facebook-сторінці прес-служби церкви.

“Говорячи про Різдво Христове, нагадаємо, що Євангеліє, ні взагалі Передання Церкви не подає нам “точного дня народження” Спасителя, тому що головним у святкуванні є не дата, а зміст шанованої нами події. Тобто Церква святкує не “день народження” Господа нашого Ісуса Христа, а подію Його народження”, – пояснили в ПЦУ.

Різдво в Україні Різдво в Україні

Уточнюється, що перенесення Різдва призведе до повного реформування церковного календаря, що може мати негативні наслідки.

“Історія календарних реформ у Церкві знає і успішні, і драматичні приклади, які слід враховувати, обговорюючи це питання в контексті Української Церкви. Тому що в ряді церков після введення реформи виникли поділи, які часом не подолано досі. Пам’ятайте, що першочергова мета ПЦУ об’єднати всіх православних нашої країни навколо Київського престолу. Тому що це відповідає церковній традиції, канонічним правилам і прямо зазначено як норма отриманого нами Томосу”, – зазначили в ПЦУ.

З наближенням святкування Різдва Христового поновлюються дискусії, особливо у медіа та в мережі: 25 грудня чи 7 січня? …

Geplaatst door Православна Церква України op Maandag 2 december 2019

Нагадаємо, експерт Валерій Димов підняв актуальну тему святкування Різдва Христового.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register