Романенко показав, хто і як спекулює на українській мові: "Невгамовні дов***би"

Романенко, фото скріншот з youtube

Цими днями відомий український політолог Юрій Романенко зняв епічне відео просто за кермом автомобіля про проспект Перемоги і назвав його “Неугомонные долб*ебы и языковой вопрос”. Ролик зявився на хостингу youtube.

Так, Романенко стверджує, що наша планета населена довбо*обами, які розмножуються почкуванням, а Україна – це місце їх максимальної концентрації.

“Так склалось, таке тут середовище. Як бактерії, що живуть на дні океану. Довбо*оби завжди подають ознаки життя. І ось в чому їх особливість – вони заходять з того боку, що й не подумаєш”, – каже романенко.

Юрій Романенко, Хайзер Юрій Романенко, Хайзер

Романенко пригадав свою крайню розмову з народним депутатом Іриною Веращук.

“На свою голову розмовляв українською мовою, абсолютно не думаючи. Для довбо*обів стурбованих мовним питанням скажу: перші 3 роки свого життя розмовляв виключно українською. Томущо так склалось”, – зазначив автор відео.

Романенко, фото скріншот з youtube

Романенко впевнений, що розмовляти потрібно тією мовою, якою 99,9% цільової аудиторії максимально зрозуміють, що їм доносять

І от на пошту блогеру прийшов лист: “Чому ви, коли розмовляєте українською, кажете “ось я їхав на ефір”?

“Мова – це жива тканина, яка постійно доповнюється словами, неологізмами і сама по собі мова не існує. 100-150 років неможливо було це казати, бо ефіру не існувало, як явища, а сьогодні це можна”, – наголосив Романенко.

За словами Романенка, навіть якщо десятиліття тому таке поняття філологи не вписали у якісь канони, це не означає, що такого понятт янемає.

Нагадаємо, Олексій Гончарук стрімко втрачає довіру українців.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register