"Ідіоти. Втім, як завжди": Романенко прокоментував ситуацію з Цемахом, що "загубився"

Юрій Романенко, фото з вільних джерел
2 грудня Служба безпеки України оголосила в розшук Володимира Цемаха, який є підозрюваним у справі про збитий малайзійський лайнер рейсу МН17. Майже рівно через три місяці після того, як цього злочинця благополучно передали Росії в рамках обміну полоненими.Ситуацію з Цемахом прокоментував політолог Юрій Романенко, назвавши такі дії “ідіотичними”.Політолог різко розкритикував дії влади та зазначив, що через ці “залізні кити”, на яких тримається українська порлітика, страждає державність України.

“Ідіоти. Втім, як завжди, “так було потрібно”. Взагалі, вся політика нашої невдалоїго держави стоїть на цих “залізних китах”: “ви нам повірте, просто так треба”, “ми знаємо як робити, тільки не заважайте”, “ви не розумієте …..”, “ми маємо намір “,” ми хочемо “,” відразу добре не буде, потрібно просто почекати”, – написав Романенко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Україна оголосила в розшук Володимира Цемаха, який є підозрюваним у справі про збитий малайзійський лайнер рейсу МН17.

Як повідомляв портал Знай.ua, терорист Цемах зізнався, що був готовий знищити Україну, аби його онуки не стали українцями.Також Знай.ua писав, у Голландії образились на Україну за те, що важливого свідка у справі про збитий МН17 Цемаха віддали Росії в рамках обміну полоненими.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register