Керівника одного з відділів Тернопільської райдержадміністрації впіймали на хабарі


“На гарячому” під час отримання хабаря піймали керівника одного з відділів Тернопільської районної державної адміністрації.

Посадовця затримали під час одержання частини неправомірної вигоди у понеділок, 2 грудня, працівники обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції, прокуратури та СБУ.

В ході проведення процесуальних заходів оперативники встановили, що чиновник вимагає від чоловіка неправомірну вигоду за вирішення питання, що відноситься до його компетенції.

Як повідомили у поліції, за затвердження будівельних паспортів забудови земельної ділянки та декларації про початок виконання будівельних робіт, громадянин повинен був передати посадовцю 4200 доларів США “винагороди”.

Правоохоронці задокументували факт передачі та отримання частини неправомірної вигоди. У службовому кабінеті чиновника вилучили 1500 доларів, які той отримав у якості хабаря.

Вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу. Дії посадової особи підпадають під ознаки кримінального правопорушення, згідно з статтею 368 Кримінального кодексу України.

Джерело: ternopoliany.te.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register