Ігор Лесєв прокоментував відео обговорення зе-командою тарифів для населення: "Набір хіпстерів і патентованих дегенератів роблять нам нерви"

Ігор Лесєв у програмі "Не добрий вечір"
Днями ОП оприлюднив відео, на якому президент Зеленський обговорює з премєром Гончаруком, “шептуном” Богданом та кількома іншими чиновниками питання зниження тарифу на опалення.Блогер Ігор Лесєв назвав відео Зеленського “шулерським”. Про це мова йде у новому випуску своєї програми “Не добрий вечір”.“Я вам зараз поясню, що це було шулерське відео. Вони не лише не збираються нам знижувати тарифи – вони навіть не збираються нам їх залишити на цьому дикому рівні”, – зазначив блогер.

Лесєв пояснив як і на скільки нам піднімуть тарифи цієї зими. Блогер нагадав, що старий уряд Гройсмана навесні скинув ціну на газ для населення на 2 гривні 30 копійок за кубометр, що дозволило в середньому економити 150-200 гривень. А в листопаді вже уряд Гончарука підвищив тариф на 80 копійок. Здавалося б – дурниця, але ці 80 копійок обернуться для українців тисячами.

“Взимку споживання газу зростає майже в 10 разів. Середня сім’я взимку використовує 220-250 кубів на місяць. Це означає, що платіжка починається від 1600 грівасиків. Тобто, ось ці 80 копійок підвищення від Гончарука – це плюс до платіжки ще 200-300 гривень. Це я вам називаю взагалі мінімальний поріг. Ось все що нам в літній сезон дали заощадити, зжере за один зимовий місяць”, – зазначає блогер.

Крім того, нагадує Лесєв, з січня 2020 року на нас чекає ще один “сюрприз” – скасовується гранична ціна на газ для населення.

“Це означає, що нам будуть впарювати середньоринкову ціну на газ. А взимку вона, природно, зростає. І це значить, що середня платіжка вже цієї зими зросте на 400-500 гривень. Ви оцінили красу цього фільму? Набір хіпстерів і патентованих дегенератів роблять нам нерви”, – зазначив Лесєв.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register