Huawei навчилася обходитися без США: в компанії похвалилися своєю незалежністю

Huawei

Після торговельних суперечок між США і Китаєм уряд США почав пом’якшувати відносини до китайським компаніям. Видача ліцензій фірмам для здійснення ділових партнерських відносин із забороненими компаніями, такими як Huawei, є одним з таких прикладів. Це дозволило американським компаніям відновити свої стосунки з китайським технологічним гігантом, але вже надто пізно, так як Huawei зараз будує свої смартфони без американських деталей. Схоже, компанія змогла викрутитися.

Huawei Huawei

Спочатку заборона компанії співпрацювати з американськими корпорації крок завдав серйозної шкоди компанії, яка покладалася на західні компанії, такі як Google для підтримки ОС Android, ARM для своїх чіпсетів і інші компанії, такі як Intel і Qualcomm. Втім, тепер компанії не потрібні американські чіпсети.

Huawei Huawei

Нагадаємо, що компанія Samsung представить Galaxy S11 вже в лютому 2020 року. Втім, витоку вже показують головні фішки цього смартфона. Серед них буде фронтальна камера, яку вбудували в сам екран, а також задня камера, яку розташували в хаотичному порядку

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi представила нереальний ліхтарик на всі випадки життя. Він може ставати лампою, або навіть зовнішнім акумулятором для девайсом, а міцний корпус дозволяє розбивати скло.

Також Знай.uа писав, що Steam показали 20 найпопулярніших ігор за жовтень 2019 року. Серед них як і інді проекти, так і ААА-ігри.Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register