Гей, який мріяв стати священиком, подарував друге життя дитині із синдромом Дауна: фото

Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca

41-річний гей-одинак з Італії Лука Трапанезе удочерив дівчинку із синдромом Дауна після того, як від неї відмовилися. Чоловік виховує доньку вже 2 роки, відтоді як отримав право вдочерити її у 2017 році.

Лука Трапанезе зізнався, що чекав цієї миті все життя. Чоловік розповів історію своєї юності, яка спонукала його допомагати дітям з інвалідністю та важкохворим.

Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca

“Коли мені було 14, у мого друга знайшли рак. Коли я дізнався про це, вирішив не покидати його до останнього. Я був з ним разом у лікарні, допомагав йому з домашнім завданням. Я був завжди поруч, коли він цього потребував”, розповідає чоловік. Лука Трапанезе

Після смерті друга Трапанезе посвятив своє життя волонтерству у неапольській церкві. Саме тоді чоловік зрозумів, що хоче допомагати тим, хто потребує цього. Італієць вирішив стати католицьким священником.

Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca

“У 25 я вступив у семінарію, де провів 2 чудових роки. Але тоді я зустрів хлопця і закохався. Мені було важко покинути семінарію, але мої друзі і сімя підтримували мене і розуміли мій вибір. Ми з партнером провели разом 11 чудових років”, згадує Трапезе. Лука Трапанезе

Разом з партнером вони створили благодійну організацію та допомагали людям з інвалідністю. Пара неодноразово задумувалася про всиновлення дитини, проте в якийсь момент вони вирішили розійтися. Але Трапанезе і далі мріяв стати батьком. Перешкода була в законах, які не дозволяли йому самому всиновити дитину. Так тривало до 2017 року.

Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca Лука Трапанезе, фото: instagram / trapaluca

“Мені сказали, що мені дадуть дитину тільки з хворобою, важкою інвалідністю або поведінковими проблемами, а також після того, як від неї відмовляться всі традиційні сім’ї”, розповів чоловік. Лука Трапанезе

Проте Трапанезе не бачив у цьому проблеми. І йому показали Альбу, якій на той час було 30 днів. Від дівчинки відмовилися біологічні батьки. Тоді чоловік вперше взяв на руки новонароджену дитину, але одразу відчув, що готовий стати її батьком.

Нагадаємо, раніше в Угорщині ошелешили заявою про українську мову

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register