Зеленський готує зниження тарифів вполовину: "Це точно буде не за ваші гроші"

Зеленський готує зниження тарифів вполовину: "Це точно буде не за ваші гроші"

Стало відомо, що глава української держави Володимир Зеленський заявив, що влада намагається вирішити питання про тарифи на опалення і знизити їх наполовину вже до зими 2021 року. Про це повідомив на офіційному каналі в соціальній мережі Telegram президент України.

Володимир Зеленський

“У нас була зустріч з урядом. Деякі вже бачили фрагменти цієї зустрічі важлива зустріч з урядом на Банковій. Ми шукали рішення того, щоб взимку було зменшено платіжки за опалення. Це дуже важливо. І також знайшли цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи майже наполовину”, затверджує український лідер.

Також він повідомив, що це буде окрема програма і зараз це все перебуває на стадії підготовки. До того ж Зеленський пообіцяв, що за це все українцям не доведеться платити зі своєї кишені.

“Ми готуємо цю інформацію, готуємо етапи, що буде зроблено. Які кошти будуть виділені. І це точно буде не за ваші гроші”, сказав український президент.

Нагадаємо, що український лідер Володимир Зеленський звернувся до українців з допомогою соцмереж. Президент згадав історичний Всеукраїнський референдум на підтримку Акта проголошення незалежності.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register