Заворотнюк героїчно перемагає рак: близький друг родини "Моєї прекрасної няні" повідомив радісну звістку

Анастасія Заворотнюк, фото: РИА "Новости"

Російська акторка Анастасія Заворотнюк йде на поправку після проведення операції. Така інформація появилася нещодавно у місцевій пресі після спілкування журналістів із другом чоловіка “Моєї прекрасної няні” Петра Чернишова.

Повідомляється, що зараз Анастасія Заворотнюк проходить курс реабілітації, при цьому її організм добре переносить всі необхідні процедури. Крім того, у Заворотнюк минули сильні головні болі, налагодився сон і з’явився апетит.

Анастасія Заворотнюк, фото: 24news.com.ua Анастасія Заворотнюк, фото: 24news.com.ua

Із джерела відомо, що артистка почувається значно краще і навіть може гратися зі своєю однорічною донькою Мілою. Про відвідини Заворотнюк молодшою донькою розповіли друзі родини Петра Чернишова та Анастасії Заворотнюк.

Друг фігуриста Петра Чернишова розповів, що Заворотнюк було проведено операцію, після якої актриса почувається значно краще. Навіть більше, знаменитість вже може пересуватися самостійно і не є лежачою хворою.

Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, фото: vgolos.com.ua Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, фото: vgolos.com.ua

“Анастасія знаходиться в реабілітаційному центрі… Вона відчуває себе набагато краще,… вона вже ходить, нормально чує, розмовляє… Петро каже, що є перспектива на одужання… Лікарі дозволили актрисі бачитися з дочкою”, – розповів друг сім’ї.

Нагадаємо, раніше Анастасія Заворотнюк знову опинилася в центрі обговорень, тепер ЗМІ заговорили про розлучення

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register