Запав у душу Папі Римському: львів'янин став наймолодшим католицьким єпископом світу

Степан Сус у Ватикані, фото: Суспільне

38-річний настоятель Гарнізонного храму Степан Сус з Львівщини призначений єпископом курії Києво-Галицького верховного архієпископа – він офіційно став наймолодшим католицьким єпископом світу.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на офіційне видання Ватикану.

Отець Степан Сус, фото: Живе Телебачення

“У Ватикані повідомлено про те, що Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, отримавши попередню згоду від Папи, здійснив канонічне обрання отця Степана Суса, священика Львівської архиєпархії УГКЦ, єпископом курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа. Йому надано титулярний осідок Зіґріса”, підкреслюють в повідомленні.

Папа Римський Франциск, Уніан Папа Римський Франциск, Уніан

Варто наголосити, що Степан Сус є досить популярним і активним святим отцем, якого добре знають у Львові та по всій Україні. Сан священика він отримав у 2006 році (рукоположений у сан священика в Соборі св. Юра Архиєпископом і Митрополитом Львівським Ігорем Возьняком). Цього ж року був призначений військовим капеланом Нацакадемії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та синкелом Львівської архиєпархії УГКЦ у справах капеланства. Із 2011 року він є настоятелем Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

У 2011 році отець Степан Сус був відзначений “Золотим гербом міста Львова”, а у 2014 отримав від мера Львова “Почесний знак святого Юрія”.

Нагадаємо, глава католицької церкви Франциск розповів про те, що необхідно нанесення шкоди екології визнати гріхом.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register