З життя пішла знаменита українська актриса, країна оплакує горе: "Це непоправна втрата"

Свічка скорботи, фото - ctview

Цими днями із життя пішла відома українська актриса Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Відповідна інформація з’явилася Facebook-сторінці Херсонського театру імені Миколи Куліша.

Зауважимо, що заслужена артистка Української РСР зіграла понад 100 різноманітних ролей та виступала у таких театрах: в Українському державному драматичному театрі м Чернівці (1952-1957, 1960-1973), Київському державному академічному українському драматичному театрі ім. І.Я.Франка (1957-1958), Ленінградському театрі ім. Ленінського комсомолу (1958-1959).

Скріншот допису Скріншот допису

“Вчора пішла з життя заслужена артистка України Валентина Гаврилівна Галл-Савальська. Висловлюємо щирі співчуття усій родині та донці – народній артистці України Олені Галл-Савальській”, – йдеться в повідомленні.

Що стало причиною смерть, наразі невідомо.

Зауважимо, що в коментарях під дописом, українці активно висловлюють свої співчуття стосовно цього. “Як шкода! Співчуття рідним і колегам, величезна втрата для нашого театру…”, “Це непоправна втрата нашого театру і нашого міста. Мої глибокі співчуття родичам”, ” Світла пам’ять… як шкода, що так рано йдуть прекрасні талановиті, чудові…”, – пишуть в користувачі соцмережі.

Нагадаємо, що померла вдова знаменитого актора Анатолія Папанова Надія Катараева. Її не стало на 94-му році життя. Актриса хворіла на пневмонію, їй раптово стало погано вдома. Жінці викликали швидку, але до лікарні вона так і не доїхала.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register