У Кварталі 95 зненацька заговорили про виступи у Росії: "Вже багато років поспіль…"

Квартал 95, фото скріншот з youtube

Українцям повідомили, що студія “Квартал 95” зовсім не проти виступів на території столиці Російської Федерації, про що заявив менеджер російського концертного агентства Concert-Star (C-Star). Про це пише Апостроф.

А вартість виступу в столиці Російської Федерації не на багато буде перевершувати розцінки, які діють на території Києва, адже додатково цей захід буде включати в себе тільки проживання і дорогу.

Зимовий кубок Ліги Сміху, Квартал 95 Зимовий кубок Ліги Сміху, Квартал 95

В самій “Студії Кварталу 95” негайно відреагували. Кварталівці зазначили, що така інформація не відповідає дійсності. Зокрема прес-секретар студії Тетяна Руденко.

“Студія “Квартал 95” не виступала в Росії вже багато років і робити це точно не планує. Ніхто в Росії не може представляти наші інтереси. Тим більше, заявляти, що вони здатні організувати виступ “Кварталу” на території Російської Федерації”, – сказала прес-секретар студії Тетяна Руденко.

Виявляється, що ціна залежить від складу артистів “Квартал 95”. У середньому година виступу коштує 60 тисяч доларів за участю не менше 7 учасників.

Менеджери повідомили, що Володимир Зеленський не буде виступати за жодних умов. Також від всіх виступів відмовився депутат від “Слуги народу” Юрій (Юзик) Корявченков. А ось кварталівці будуть працювати і в новорічну ніч, і напередодноворічних вечірках.

Місце Зеленського, ймовірно, займе Юрій Великий, якому можна замовити окремо за 5-8 тисяч доларів, якщо він не буде зайнятий на виступах з колективом.

В середньому ціна за повне годинний виступ становить 60 тисяч доларів за участю не менше 7 “медійних” учасників.

Нагадаємо, що виступ “95 Кварталу” на Новий рік: українцям назвали вартість концерту, Зеленського можна замовити окремо.

Як повідомляв портал Знай.ua, актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий заявив про неприязнь до колишнього президента України Петра Порошенка та голови РФ Володимира Путіна.

Також портал Знай.ua писав, що актор студії “Квартал 95” Євген Кошовий назвав головних ворогів президента України Володимира Зеленського.


Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register