У Харламова після інтимних сцен з Асмус розв'язався язик: "Психлікарня і поминки"

Харламов, фото скріншот з youtube

Вийшов черговий випуск “День із зіркою”, де російський блогер Денис Ковальський поїхав у Париж, щоб зустрітись із гумористом Гаріком Харламовим для великого інтерв’ю. Шоумен розповів про дружину Христину Асмус, догляд за Камеді клаб, імпровізацію, боязнь літати. У випуску також взяли участь друзі Гаріка – Тимур Батрутдінов і Деміс Карибидис.

Так, Харламов розповів, що йому доводилось виступати на поминках, в психлікарні і в тюрмі.

“Як зараз памятаю, йдемо по коридору, чтоїть чоловік у гамівній сорочці і кричить на вухо:”Тут смердить, смердить”. Аж холодок по спині”, – пригадав Харламов, як йшов виступати у закладі для душевно хворих.

За словами Харламова, то була найкраща публіка, сміятись почали ще до виступу. І реготали без зупину постійно. Як пригадав комік, там і трапився курйозний випадок, коли вони виконували розминку на замовлення психічно хворих.

Вони мали показати у сценці Нагієва. Хоча такого номера у артистів не було, вони вирішили імпровізувати. Для цього Батрутдінов спустився у зал до неврівноважених пацієнтів. Він сів на стілець і миттю підскочивши із криком “аааа”, пулею погнався на сцену з витрішеними очима.

“Кажу, що буду Нагієвим, а Батруха заявив, що він – охоронець”, – пригадав Харламов вечір у дурдомі.

Для сценки Тимур Батрутдінов був змушений спуститись у зал до психічнро хворих і схоже, добряче пошкодував про це згодом.

Як вже потім дорогою додому зізнався Батрутдінов, коли він сідав на стілець, йому у пяту точку пацієнт ззаду вставив “лебедя з пальців”.

Також шоумен розповів, що абсолютно не ревнує свою дружину Христину Асмус після відвертих сцен під час зйомок фільму.

“Вона знялась у архаїчній сцені, у неї дитина, вона ж мама”, – іронізує Харламов, додаючи, що з дивану критикувати дуже добре.

Харламов також розповів, що деякі його шедеври народжуються в муках.

Нагадаємо, гола дружина Харламова Асмус кинула виклик мільйонам хтивих чоловіків.

Раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що скандальна Асмус підкорила серце відомого режисера.

Також портал “Знай.ua” писав, що Асмус розповіла, як чоловік доводить її до божевілля.


Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register