Син Єлизавети II провертав темні справи за спиною у королеви: у чому звинувачують принца Ендрю

Принц Ендрю

Другого сина королеви Великобританії Єлизавети II принца Ендрю звинуватили у корупційних звязках з відомим мультимільйонером Девідом Роулендом, повідомляє видання Daily Mail.

Як повідомляється, принц Ендрю, в період, коли обіймав посаду спеціального представника Великобританії по міжнародній торгівлі та інвестиціях, користувався службовим становищем для просування приватного люксембурзького банку Banque Havilland, який належить Роуленду. Також герцог ділився з мультимільйонером секретними урядовими документами, чим допомагав йому приймати правильні бізнес-рішення.

Принц Ендрю і британська королева на кінній прогулянці, BBC Newsnight Принц Ендрю і британська королева на кінній прогулянці, BBC Newsnight

Крім того, разом із Роулендом принц Ендрю володів офшорною компанією Inverness Asset Management, яку було закрито в цьому році. Під час офіційних візитів герцог пропонував заможним людям вкластись у цей бізнес, у якому його доля складала 40 відсотків.

Нагадуємо, що раніше королева Єлизавета позбавила Ендрю права займатись громадською роботою та скасувала святкування його 60-річчя через дружбу принца із скандальним мільйонером Джеффрі Епштейном.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register