Штрафи за "голі" шини: скільки доведеться викласти водіям взимку

Автосервіс, Антикор

Юристи нагадали українським водіям про важливість слідкування за станом шин їхніх автомобілів, повідомляє видання Автовод.

Як повідомляється, згідно з вимогами чинних правил дорожнього руху забороняється експлуатація транспортного засобу, якщо зніс його шин складає 1.6 міліметрів для легковиків та вантажівок до 3.5 тонн, 1.0 мм для вантажівок понад 3.5 тонн, 2.0 мм для автобусів та 0.8 мм – для мотоциклів та мопедів.

Крім того, заборонено експлуатацію авто з шинами різних моделей, з різним малюнком протектору та з пошкодженнями. Проте, водії самі можуть вирішувати, який тип шин їм використовувати літні чи зимові.

Автомобільні шини Автомобільні шини

У випадку порушення цих правил водій може отримати штраф у розмірі 340 гривень, а також авто може бути затримане до заміни шин. А у випадку повторного порушення правил щодо шин водію може загрожувати позбавлення прав на термін до 6 місяців.

Нагадуємо, що синоптики прогнозують на сьогодні, 2 грудня, мокрий сніг у західних областях, а також холодну та нестабільну погоду по усій території України.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register