“Шахтар” втратив перші гостьові очки в цьому сезоні: востаннє це сталось у квітні

Жуніор Мораєс травмувався в матчі Шахтар - Динамо

В 16-му турі Української премєр-ліги донецький Шахтар зіграв унічию з Маріуполем – 1:1, повідомляє Sport.ua.

В першому таймі чемпіони України відкрили рахунок вже на 15-й хвилині Павло Полегенько у своєму штрафному майданчику притримав за руку Євгена Коноплянку, а Тайсон реалізував пенальті.

Шахтар, twitter.com/FCShakhtar Шахтар, twitter.com/FCShakhtar

А на початку другого тайму Маріуполь зрівняв Сергій Болбат ледь не зрізав у власні ворота навіс Ігоря Тищенка. Воротар Шахтаря Андрій Пятов відбив мяч, проте просто на ногу Іллі Путрі. Зустріч завершилась з рахунком 1:1.

Ця нічия стала для Шахтаря першою в цьому сезоні втратою очок в гостях. Востаннє донецька команда не вигравала в гостях ще минулого сезону 24 квітня в Києві зіграли нульову нічию з Динамо. А Маріуполь відібрав у Шахтаря очки вперше з 2013 року.

Нагадуємо, що раніше стало відомо про те, що збірна України в рамках підготовки до Євро-2020 проведе два товариських матчі проти збірних Франції та Польщі.

Джерело: znaj.ua