Савченко неочікувано заговорила про весілля і озвучила довжелезний список вимог до нареченого: "Стримує тільки…"

Савченко, фото скріншот з youtube

Колишня народна депутатка Надія Савченко зізналася, що доволі часто отримує пропозиції руки та серця. Щоправда, є одна річ, яка стримує чоловіків.

Катерина Осадча у “Світському житті” вдало пригадала, як минулого року на дні народження Дмитра Гордона Савченко епічно витанцьовувала під Вєрку Сердючку. Натомісць Савченко сказала, що цього року на святі буде танцювати з Василем Грицаком, який у свій час запроторив її до вязниці.

Також Савченко у коментарі Катерині Осадчій, заявила, що їй часто пропонують вийти заміж.

Савченко, фото - Krymr.org Савченко, фото – Krymr.org

“І поки що чоловіків стримує лише одне: я ще досі перебуваю під судами, нагадаю, за нібито скоєння терористичного акту. Тому поки ще чоловіки думають, хто зможе розділити зі мною мою досить непросту долю”, підсумувала Савченко.

Потім Савченко перерахувала всіх, хто кличе її заміж і видала їх, як на духу. Так, за її словами, це політики, бізнесмени, бандити, військові, прості хлопці-робітники, і навіть будівельники. Як підкреслила Савченко, одним словом, великий набір.

Нагадаємо, у мережі з’явилася фотожаба на кумедну фотографію колишнього народного депутата Надії Савченко в компанії експрезидент України Леоніда Кравчука.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register