Чому Заворотнюк тримають за сімома замками: артист, що подолав рак, усе пояснив

Чому Заворотнюк тримають за сімома замками: артист, що подолав рак, усе пояснив

Російська акторка Анастасія Заворотнюк йде на поправку після проведення операції. Про стан зірки повідомили близькі до родини знайомі. Зірка серіалу “Моя прекрасна няня” почала ходити і говорити, однак на публіці так і не з’являється. Віктор Рибін вважає, що актриса ховається із-за свого важкого стану. Соліст групи “Дюна” закликає всіх молитися за зірку і просить не засуджувати її родичів.

Анастасія Заворотнюк, фото: РИА Новости Анастасія Заворотнюк, фото: РИА Новости

“Там справа куди більш серйозна і складна. Якщо Настя не з’являється на публіці, то, мабуть, справи йдуть дуже важко. Нам всім треба всім молитися, щоб сталося диво. А рідні правильно роблять, що приховують всі подробиці це їх особиста справа”, розповів Рибин.

Про рак співак знає не з чуток. Про онкологічному захворюванні Віктор Рибін і Наталія Сенчукова вперше повідомили в 2018 році. Артисти страждали від раку шкіри. Спочатку дивне пляма на нозі зауважила Наталя, потім проблеми зі здоров’ям виникли і в її чоловіка. Врятуватися від онкології допомогли 13 сеансів променевої терапії.

Солісти групи “Дюна” за допомогою зверталися не тільки до лікарів, але і до Бога. Перед вінчанням подружжя виявилися на колективній молитві у храмі.

Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, фото: vgolos.com.ua Анастасія Заворотнюк та Петро Чернишов, фото: vgolos.com.ua

“Були, звичайно, люди, які думали, що ми на рак піаримося, але в основному народ поставився з розумінням. І люди, мені здається, нас просто відмолили”, заявив Рибин.

Нагадаємо, раніше Анастасія Заворотнюк знову опинилася в центрі обговорень, тепер ЗМІ заговорили про розлучення

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register