Українка виборола перемогу у міжнародному конкурсі краси: для реалізованих жінок і не для "фіф"

Українка виборола перемогу у міжнародному конкурсі краси: для реалізованих жінок і не для "фіф"

Українка показала жіночу красу у столиці Філіппін Манілі. Саме там з 23 по 30 листопада проходив престижний конкурс краси Miss International Summer 2019, в якому і взяла участь 33-річна Ганна Гаврилів. І це неймовірно, адже у цьому році перемогу виборола уродженка Львова.

Ганна Гаврилів, фото Facebook

Про перемогу в міжнародному конкурсі красуня повідомила на своїй сторінці в Facebook. За її словами, в конкурсі краси перемагають учасниці не лише за зовнішніми даними, але і ті, хто володіє розумом, працьовитістю.

“Перемога в конкурсі краси це не тільки про ноги, але і про голову, не тільки про вихід на подіум, але і про усьому шляху “до”. Тому що докторами наук стають не самі розумні, лідерами думок не наймудріші, королевами не найкрасивіші. А ті, хто має силу йти до кінця. І валова частка суспільства живе стереотипом, що краса і інтелект взаємовиключні поняття, і тому (я була здивована) існують два паралельних світу з абсолютно неймовірними людьми, які в силу цього помилкового твердження принципово не перетинаються. І участь у таких конкурсах не для нереалізованих жінок і “фіф”, як прийнято вважати, а для сильних і стійких”, написала Анна.

Ганна Гаврилів, фото Facebook

У конкурсі Miss International Summer перемагає та дівчина, яка займається просуванням і висвітлює туристичні напрямки своєї країни, її природні ресурси і звичаї. Адже конкурс направлений на популяризацію туризму у країнах, які представляють дівчата.

Ганна Гаврилів, фото Facebook

33-річна красуня є головою і засновником благодійного фонду “Спадщина.UA”, де займається збереженням культурних пам’яток України. Її фонд збирає кошти для реставраційних робіт.

Нагадаємо, Маргарита Паша готується до Міс світу 2019.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register