Трапеза на Новий рік 2020 спустошить кишені українців: у скільки обійдеться святковий стіл

Трапеза на Новий рік 2020 спустошить кишені українців: у скільки обійдеться святковий стіл

Вартість столу до грядущого Нового року зросте на 7%. Вартість свята для компанії з 8 чоловік буде дорівнювати 3,5 тисячам гривень. Про це повідомив експерт Олексій Дорошенко.

Святковий стіл на Новий рік

Так, Дорошенко вважає, що, якщо на святкування плануються делікатеси, то доведеться викласти більше 4 тисяч гривень зі своєї кишені.

“Якщо ви святкуєте, маючи зарплату в 46 тис. грн в місяць, то для вас він подорожчає. Тому що це будуть найдорожчі продукти, і в цій категорії ми бачили дуже серйозні коливання цін, наприклад, на овочі, хліб. А якщо, навпаки, стіл у вас дорогою, і кількість вітчизняних продуктів на ньому складає близько 20%, то він з високою часткою ймовірності буде дешевше, ніж в минулому році”, – розповів експерт.

Святковий стіл на Новий рік

Ціни на продукти в грудні

В Україні ціни в грудні 2019 піднімуться на ряд продуктів і товарів. Дорошенко стверджує, що споживча інфляція за останні 2 місяці очікується на рівні 1,5-1,8%.

“Можливі коливання цін на овочі борщового набору. Слід очікувати подальшого подорожчання курячих яєць. Деякі крупи і хліб будуть лідерами, але в межах 2-3% за листопад-грудень”, – повідомив він.

В цю пору року значне подорожчання торкнеться саме свіжих овочів і фруктів.

Святковий стіл на Новий рік

Нагадаємо, що народний синоптик Леонід Горбань в ефірі ObozTV розповів, якої погоди чекати українцям найближчим часом, а також, буде сніг і морози на Новий рік.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register