Теракт в столиці забрав життя людей: люди відбивалися бивнем і вогнегасником, відео

Теракт в столиці забрав життя людей: люди відбивалися бивнем і вогнегасником, відео

Стало відомо, що у Лондоні до прибуття копів громадяни знешкодили терориста бивнем нарвала та вогнегасником. Серед них виявився чоловік, який був довічно засуджений за вбивство. У мережі оприлюднили відповідне відео.

Теракт в Лондоні

“Кадри, зняті перехожими, показали мужність і рішучість тих, хто зіткнувся з Усманом Ханом в момент після того, як він здійснив свою атаку. На лондонському мосту можна побачити двох чоловіків, озброєних тим, що потрапило під руку пятифутовым бивнем нарвала і вогнегасником”, повідомили ЗМІ.

Так, в будівлі Гільдії рыботорговцев “Фишмонгерс Хол”, яке знаходиться поблизу Лондонського мосту. Там проходила конференція, присвячена реабілітації зеків. Вбивця взяв участь в навчальній сесії і відвідав кілька семінарів, де розповів про відбуття терміну за участь в підготовці теракту.

Теракт в Лондоні

Приблизно о 14:00 28-річний Усман Хан напав на людей. Він поранив 5 осіб, з яких 2 померли в лікарні. Швидше за все його цілями були студенти і викладачі, які брали участь у конференції.

Після нападу зловмисник вибіг на Лондонський міст, де його застрелили копи. За Ханом гнались кілька людей. Проти злочинця чоловіки використовували бивень нарвала довжиною понад 1,5 метра і вогнегасник. Слід зазначити, що ріг вони запозичили в будівлі, де все почалося.

Серед цих людей був 42-річний Джеймс Форд, який був довічно засуджений за вбивство. Його достроково звільнили в день нападу терориста.

Нагадаємо, що контрольована Кремлем терористична організація “ДНР” ухвалила так званий “закон про держкордон”, згідно з яким фейкова республіка “розширилася” на всю Донецьку область.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register