Вбили двох вагітних і малюка: під Києвом нелюди влаштували жорстоку розправу у лісі

Вбили двох вагітних і малюка: під Києвом нелюди влаштували жорстоку розправу у лісі

У лісі під Києвом браконьєри жорстоко розправилися із двома самками благородного оленя та маленьким дитинчам. Про це повідомляє видання Сегодня.

Як стало відомо, вбиті тварини були вагітними. За словами місцевих єгерів, нелюди стріляли загиблим в самісіньке серце. Злочинців затримали та передали до рук правоохоронців, за фактом правопорушення ведеться слідство.

Як зазначають працівники мисливського господарства, злочинці при затриманні поводилися вкрай зухвало та хизувалися своїми звязками у Службі безпеки України. Один із них нібито співробітник СБУ, другий бізнесмен із Білої Церкви, а третій його особистий водій.

Затриманим загрожує штраф у 50 тісяч гривень та позбавлення дозволу на володіння зброєю.

Єгері нарікають на те, що огородити ліс від браконьєрів неможливо, тож чорні мисливці промишляють незаконним полюванням на дичину. Нагадаємо, що в Україні полювання дозволено лише на деяких тварин та за наявності дозволу.

Нагадаємо, що у Балаклійському районі Харківської області збільшилась кількість випадків, коли грибники не можуть знайти дорогу додому. Як повідомляється, рятувальники вже неодноразово допомагали любителям “тихого полювання”, які заблукали в лісі та дали декілька важливих рекомендацій для того, щоб збір грибів приносив лише задоволення.

Джерело: znaj.ua

Вхід

Вітаємо! Це форма входу для власників підприємств

Запам'ятатит мене Забули пароль?

Відновлення паролю

Register